Reklamy na stronie, blogu o grach, anime i nie tylko – GAO, PopAds.net, Ad4mmo.

Znalezienie dobrych reklam na swoją stronę czy blog nie jest łatwe. Musimy przetestować ich kilka (naście), aby stwierdzić, które są warte uwagi, a na które szkoda czasu. Sam często testuję różne reklamy, które umieszczam na stronach i blogach swoich klientów. Oczywiście, nie mogę im wrzucić bubli, więc cały czas je sprawdzam. Dziś postanowiłem się podzielić opinią na temat trzech reklam: GAO (Game Advertising Online), PopAds.net oraz Ad4mmo.

GAO

gao
Według mnie to najlepsza firma, jaką testowałem. Mają najwyższe stawki, a także cały wachlarz formatów reklam. Od zwykłych banerów po site skin, które świetnie się prezentują na szablonach typu box (o stałym contencie).

Stawki wahają się w granicach: 0,02-0,2$ za kliknięcie.

Wypłata na PayPal.


PopAds.net

popadsTą firmę polecam dla osób, którym nie przeszkadzają pop under’y. Wiadomo, im bardziej inwazyjne reklamy, tym wyższe stawki. Niektórym do utrzymania strony wystarczą zwykłe banery, inni będą musieli skorzystać z pop up’ów, pop under’ów, a zdesperowani skierują się ku Ad.fly, czyli reklamom najbardziej inwazyjnym.

Stawki wahają się w granicach: 1-2$ za 1 000 wyświetleń.

Wypłata na PayPal (wypłatę otrzymujemy po kilku godzinach od jej zażądania!).

Dołącz.


Ad4mmo

ad4mmoOstatnią firmą jest polska firma, która oferuje reklamy typu baner, site skin, a także niestandardowe jak gameboxy czy cornerAd. Na polskim rynku nie ma za wielu firm tak dobrych jak ta.

Stawki wahają się w granicach: 0,04-0,15 za kliknięcie.

Wypłata na konto bankowe.


 

Wszystkie dane są danymi przykładowymi ze statystyk kilku stron. Aby wyrobić sobie zdanie, o którejś z firm, należy samemu przeprowadzić testy 🙂 A jakie Wy macie reklamy na stronie, blogu?

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Odpowiedź